Нова продукція:настінний побутовий кондиціонер ТМ LG серія Hyper - DM ⃰-RP!

Представляєм новинку в своєму продуктовому портфелі: настінний побутовий кондиціонер ТМ LG серія Hyper - DM ⃰-RP !

просмотров: 2784 20-03-2017 | Новости

Представляє новинку в своєму продуктовому портфелі: настінний побутовий кондиціонер ТМ LG серія Hyper - DM ⃰-RP !
(де * означає модель/потужність кондиціонеру).

У Hyper застосовуються найпередовіші розробки LG в області очищення повітря від забруднень.

Комплексна система Plasmaster знищує бактерії, алергени і віруси, а вбудований іонізатор робить повітря максимально свіжим.

Новий фільтр Ionizer Plus має збільшену кількість іонів, а саме 3.000.000, що дозволило більш інтенсивно насичувати повітря киснем і стерилізувати його від бактерій та інших шкідливих забруднювачів. Застосування нового Ionizer Plus сприяє створенню оптимального мікроклімату в приміщенні.
Технологія активного контролю продуктивності дозволяє дуже просто
змінювати рівень холодопродуктивності кондиціонера і його енергоспоживання.

Вбудований WI-Fi модуль дозволяє керувати Вашим кондиціонером з будь-якої точки світу, використовуючи смартфон на базі платформ Android або iOS.

Тепер Ви можете відстежувати енергоспоживання кондиціонера у реальному часі. Інформація виводиться на передній панелі внутрішнього блоку.

Технологія Smart Inverter вирішує цілий ряд завдань: економія електроенергії, низький рівень шуму, підвищена надійність, відсутність пускових струмів, а також підвищена комфортність користувача. Як це працює?
Компресор BLDC розроблений LG Electronics характеризується видатною надійністю і ефективністю роботи.
Зниження опору потоку повітря за рахунок використання похилих лопаток вентилятора Skew Fan, а також збільшений діаметр самого вентилятора дозволили збільшити подачу повітря з 720 м3 / год до 930 м3 / год при меншій швидкості. Сам вентилятор, завдяки приводу BLDC, має 13 ступенів регулювання, що дозволяє плавно змінювати частоту його обертання.
Ротор з використанням постійного неодимового магніту забезпечує підвищений обертаючий момент, що дозволяє вентилятору мати високі напірно-витратні характеристики.

У Hyper використовується технологія Jet Cool, яка дозволяє охолодити приміщення протягом 5 хвилин, а оптимізований повітряний потік
зменшує кількість “мертвих зон” у приміщенні.

Функції:

• Контроль енергоспоживання.
• Wi-Fi управління.
• Моніторинг енергоспоживання.
• Економія енергії.
• Комфортне охолодження.
• Очищення повітря.
• Безшумна робота.